| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| İsim | Taşınabilir Patlamaya Dayanıklı Havalandırma Fanı |
|---|---|
| Eski işaret | Exd IIBT4 Gb |
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Portatif Havalandırma Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Koruma | IP55 |
| Renk | Özelleştirilmiş Mevcut |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |