| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Ονομα | Φορητός ανεμιστήρας εξαερισμού ασφαλή από έκρηξη |
|---|---|
| Ex mark | Exd IIBT4 Gb |
| Υλικό | Πυκνωμένο φύλλο σιδήρου |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Προστασία | IP55 |
| Ονομα | Φορητός ανεμιστήρας αερισμού |
|---|---|
| Υλικό | Πυκνωμένο φύλλο σιδήρου |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Προστασία | IP55 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος διαθέσιμος |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |