| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Naam | Draagbare explosieveilige ventilatieventilator |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IIBT4 Gb |
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Draagbare ventilator |
|---|---|
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Kleur | Aangepaste Beschikbaar |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |