| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Name | Portable Explosion Proof Ventilation Fan |
|---|---|
| Ex Mark | Exd IIBT4 Gb |
| Material | Thickened Iron Sheet |
| Rated Voltage | 110V/220V/380V |
| Protection | IP55 |
| Name | Portable Ventilation Fan |
|---|---|
| Material | Thickened Iron Sheet |
| Rated Voltage | 110V/220V/380V |
| Protection | IP55 |
| Color | Customized Avaliable |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |