| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampa LED |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe przemysłowe oświetlenie LED typu High Bay |
|---|---|
| Znak Ex | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampka alarmowa LED, stroboskop ostrzegawczy o wysokiej intensywności, AC220V/DC24V |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, bursztynowy (żółty) |
| Audio | Dostępne |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza LED z syreną dźwiękową |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| woltaż | 380 V/220 V/110 V/36 V/24 V |
| dźwięk | 90dB |
| Moc | 5W |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kolor | Czerwony, bursztynowy (żółty), zielony, niebieski (dostępny na zamówienie) |
| Audio | Dostępne |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
|---|---|
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 90 minut/180 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Funkcjonować | Oświetlenie awaryjne |