| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
|---|---|
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 90 minut/180 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Funkcjonować | Oświetlenie awaryjne |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Typ lampy | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Lampa | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥180dB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Tryb pracy | Obróć / Lampa błyskowa / Stroboskop / Stały |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Jasny kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe oświetlenie LED High Bay |
|---|---|
| Znak Ex | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |