| Ονομα | Αντιεκρηκτικό LED Φωτιστικό |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ονομα | Αντιεκρηκτικό Industrial Led High Bay Light |
|---|---|
| Ex mark | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως συναγερμού LED με προστασία από έκρηξη, στροβοσκόπιο προειδοποίησης υψηλής έντασης, AC220V/DC24V |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μπλε, Κεχριμπάρι (Κίτρινο) |
| Ήχος | προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ονομα | Προειδοποιητικό φως LED με προστασία από έκρηξη με ηχητική σειρήνα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Δυναμικό | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ήχος | 90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIC T4 Gb; Ex tb IIIC T130°C Db |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κεχριμπάρι (Κίτρινο), Πράσινο, Μπλε (Προσαρμοσμένο διαθέσιμο) |
| Ήχος | προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |