| Nazwa | Światło LED przeciwwybuchowe utrudniające lotnictwo |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe światło ostrzegawcze LED dla samolotów w obszarach niebezpiecznych |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe światło ostrzegawcze LED dla samolotów w obszarach niebezpiecznych |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80℃ Db |
| Tom | 90dB |
| woltaż | 24 V/36 V/110 V/220 V/380 V |
| Kolor | Czerwony, niebieski, żółty, zielony, biały |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Nazwa | światełko przeszkód lotniczych odporne na wybuch |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| Napięcie wejściowe (V) | 24 V, 110 V, 220 V, |
| Emitowanie koloru | Czerwony, zielony, niebieski (opcjonalnie) |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe, stroboskopowe światła ostrzegawcze LED Oświetlenie alarmowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza, dźwiękowa lampka sygnalizacyjna |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Ocena IP | IP66 |