| نام | چراغ LED ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ولتاژ ورودی | 100-277vac |
| دمای کاری | -20 - 40 درجه سانتیگراد |
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 5 سال |
| نام | چراغ صنعتی LED High Bay ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| ولتاژ ورودی | 100-277vac |
| دمای کاری | -20 - 40 درجه سانتیگراد |
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| نام | چراغ هشدار LED ضد انفجار، بارق هشدار با شدت بالا، AC220V/DC24V، سیگنال ایمنی صنعتی |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، کهربایی (زرد) |
| صوتی | سفارشی موجود |
| منبع نور | LED |
| نام | چراغ هشدار LED ضد انفجار با آژیر قابل شنیدن |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db ⅡC T4 Gb؛ Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| ولتاژ | 380V/220V/110V/36V/24V |
| صدا | 90 دسی بل |
| قدرت | 5 وات |
| نام | چراغ LED زنگ ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIC T4 Gb؛ Ex tb IIIC T130°C Db |
| رنگ | قرمز، کهربایی (زرد)، سبز، آبی (سفارشی موجود) |
| صوتی | سفارشی موجود |
| منبع نور | LED |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
|---|---|
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 90 دقیقه / 180 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| تابع | روشنایی اضطراری |