| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Endüstriyel Led Yüksek Tavan Işık |
|---|---|
| Eski işaret | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Alarm Işığı, Yüksek Yoğunluklu Uyarı Flaşörü, AC220V/DC24V, Endüstriyel Güve |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130°C Db. |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Kehribar (Sarı) |
| Ses | Özelleştirilmiş mevcut |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| İsim | Patlama Korumalı Sesli Sirenli LED Uyarı Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130°Db |
| Gerilim | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ses | 90 dB |
| Güç | 5W |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Renk | Kırmızı, Amber (Sarı), Yeşil, Mavi (Özelleştirilmiş Mevcut) |
| Ses | Özelleştirilmiş mevcut |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
|---|---|
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 90 dakika/180 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İşlev | acil durum aydınlatması |