| نام | چراغ LED ضد انفجار 20-300 وات |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع نور | LED |
| دمای رنگ (CCT) | 6000 هزار (نور روز) |
| نام | چراغ LED ضد انفجار 20-300 وات |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع نور | LED |
| دمای رنگ (CCT) | 6000 هزار (نور روز) |
| نام | چراغ LED ضد انفجار 50-300W |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ولتاژ ورودی | 100VAC-240VAC |
| دمای کاری (℃) | -20 - 40 |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی روشنایی و مدار |
| نام | چراغ LED ضد انفجار 20-300 وات |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع نور | LED |
| دمای رنگ (CCT) | 6000 هزار (نور روز) |
| نام | چراغ LED ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR IIC T6 Gc، Extc IICT80°C Dc |
| ولتاژ ورودی | 100-240VAC |
| دمای رنگ | 6000K سفید سرد |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 ساعت |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |