| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | 50-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Τάση εισόδου | 100VAC-240VAC |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -20 - 40 |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός Φωτισμού και Κυκλωμάτων |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | Φωτιστικό LED με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Τάση εισόδου | 100-240 VAC |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000K Ψυχρό Λευκό |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000h |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |