| Naam | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Lichtbron | LED |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 6000K (daglicht) |
| Naam | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Lichtbron | LED |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 6000K (daglicht) |
| Naam | 50-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Ingangsspanning | 100VAC-240VAC |
| Werktemperatuur (℃) | -20 - 40 |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Verlichtings- en circuitontwerp |
| Naam | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Lichtbron | LED |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 6000K (daglicht) |
| Naam | Explosieveilige LED-lichtarmatuur |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Ingangsspanning | 100-240VAC |
| Kleur temperatuur | 6000K koelwit |
| Levensduur (uur) | 50000 uur |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |