| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | 50-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi | 100VAC-240VAC |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 - 40 |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve Devre Tasarımı |
| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık Fikstürü |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Giriş Gerilimi | 100-240VAC |
| Renk sıcaklığı | 6000K Soğuk Beyaz |
| Çalışma ömrü (saat) | 50000 saat |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |