| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecesi | IP65, IP66 |
| İsim | LED Patlama Korumalı Işık Korozyon Önleyici Üç Korumalı Tam Plastik Floresan Aydınlatma |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80°C. |
| IP Derecelendirmesi | IP66, WF2 |
| Lamba Işık Verimi | 100 lm/ağ |
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| İsim | 50-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi | 100VAC-240VAC |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 - 40 |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve Devre Tasarımı |
| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Renk | Kırmızı, Amber (Sarı), Yeşil, Mavi (Özelleştirilmiş Mevcut) |
| Ses | Özelleştirilmiş mevcut |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Yanıp Sönen Sesli ve Görsel Alarm Uyarı Işığı |
|---|---|
| Tip | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥90dB |
| Güç | 5W |
| Gerilim | 220V/110V/24V/36V/380V |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Alarm Uyarı Işığı Ses Sinyal Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥180dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Çalışma modu | Döndür/Flaş/Flaş/Sabit |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |