| نام | چراغ LED ضد انفجار High Bay |
|---|---|
| علامت قبلی | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| ولتاژ ورودی | 100-277vac |
| دمای کاری | -20 - 40 درجه سانتیگراد |
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| نام | چراغ LED هشدار ضد انفجار با شدت بالا 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| درجه IP | IP65، IP66 |
| نام | چراغ ضد انفجار LED ضد خوردگی چراغ فلورسنت کامل پلاستیکی سه ضد زنگ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| رتبه بندی IP | IP66، WF2 |
| بازده نورانی لامپ | 100lm/w |
| دمای کاری | -45 - 50 درجه سانتیگراد |
| نام | چراغ LED ضد انفجار 50-300W |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ولتاژ ورودی | 100VAC-240VAC |
| دمای کاری (℃) | -20 - 40 |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی روشنایی و مدار |
| نام | چراغ LED ضد انفجار 20-300 وات |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع نور | LED |
| دمای رنگ (CCT) | 6000 هزار (نور روز) |
| نام | چراغ LED زنگ ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIC T4 Gb؛ Ex tb IIIC T130°C Db |
| رنگ | قرمز، کهربایی (زرد)، سبز، آبی (سفارشی موجود) |
| صوتی | سفارشی موجود |
| منبع نور | LED |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| ولتاژ | 220V/110V/24V/36V/380V |
| نام | چراغ هشدار هشدار ضد انفجار چند لایه چراغ سیگنال صدا |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| صدا | ≥180dB |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| حالت کار | چرخش / فلاش / بارق / ثابت |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |