| Naam | Explosiebestendige Hoge Baai LEIDEN Licht |
|---|---|
| Ex-merk | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Naam | 120dB Explosiebestendig alarm LED-licht met hoge intensiteit BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-klasse | IP65, IP66 |
| Naam | LED explosiebestendig licht Anti-corrosief Tri-Proof volledig plastic TL-verlichting |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| IP-classificatie | IP66, WF2 |
| Lamplichtefficiëntie | 100 lm/w |
| Werktemperatuur | -45 - 50℃ |
| Naam | 50-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Ingangsspanning | 100VAC-240VAC |
| Werktemperatuur (℃) | -20 - 40 |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Verlichtings- en circuitontwerp |
| Naam | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Lichtbron | LED |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 6000K (daglicht) |
| Naam | Explosiebestendig alarm LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kleur | Rood, Amber (geel), groen, blauw (aangepast beschikbaar) |
| Audio | Aangepast beschikbaar |
| Lichtbron | LED |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig knipperend hoorbaar en visueel alarmwaarschuwingslampje |
|---|---|
| Type | Ex db IIB T6 Gb, Ex db IIIC T80°C Db |
| geluid | ≥90dB |
| Stroom | 5W |
| Spanning | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig alarmwaarschuwingslampje Geluidssignaallicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| geluid | ≥180dB |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Werkmodus | Draaien/flitsen/flitsen/stabiel |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |