| Naam | Explosiebestendig Alarmlicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥180dB |
| Stroom | 20W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Naam | 120dB Explosiebestendig alarm LED-licht met hoge intensiteit BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-klasse | IP65, IP66 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90db |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Lichte kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Ex-merk | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP-classificatie | IP65 |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |