Explosiebestendige audible visuele alarmering 24V wisselstroom voor olie- en gaschemische installaties
| Voeding: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing: | aluminiumlegering |
| Voeding: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing: | aluminiumlegering |
| Naam: | Explosiebestendig LED-waarschuwingslicht met hoorbare sirene |
|---|---|
| Ex-merk: | Ex db ⅡC T4 Gb; Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| Spanning: | 380V/220V/110V/36V/24V |
| Naam: | 120dB Explosiebestendig alarm LED-licht met hoge intensiteit BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex-merk: | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid: | ≥120dB |
| Ingangsspanning (V): | AC220 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
| Oplaadtijd: | 2*3W |
| Basistype: | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 200VAC-240VAC |
| Stroom: | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Naam: | Explosiebestendige Hoge Baai LEIDEN Licht |
|---|---|
| Ex-merk: | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Ingangsspanning: | 100-277VAC |
| Naam: | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Naam: | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk: | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning: | AC100~277V |
| Naam: | Standtype explosieveilige ventilator |
|---|---|
| Model: | FB |
| Motor: | Explosieveilige koperen motor |
| Naam: | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Voeding: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid: | 90db |
| Voeding: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| geluid: | ≥180dB |
| Sollicitatie: | Zone 1, 2 en 21, 22 |