| Klembereik | 6-12MM |
|---|---|
| Materiaal | Messing, rubber |
| Functie | Glad oppervlak |
| Ex-merk | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kabeldiameterbereik | 6-12MM |
| Productnaam | Explosieveilige messing metalen IP68 waterdichte kabelwartel |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Werktemperatuur | -40 ~+100 graden |
| Functie | Glad oppervlak |
| Geschikte kabeldiameter | 10-14 mm |
| Klembereik | 6-12MM |
|---|---|
| Materiaal | Messing, rubber |
| Functie | Glad oppervlak |
| Ex-merk | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kabeldiameterbereik | 6-12MM |
| Klembereik | 6-12MM |
|---|---|
| Materiaal | Messing, rubber |
| Functie | Glad oppervlak |
| Ex-merk | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kabeldiameterbereik | 6-12MM |
| Productnaam | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| IP-classificatie | IP65 |
| Ex-teken | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Maat | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |
| Productnaam | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Rubber/roestvrij staal |
| IP-classificatie | IP66 |
| Ex-merk | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Maat | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |
| Productnaam Explosieveilige flexibele leiding Materiaal roestvrij staal Ip-classificatie IP66 Art | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Ex-merk | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Werktemperatuur (℃) | -30 - 40 |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Naam | explosiebestendige kabelklier |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IICT4 Gb |
| Materiaal | SS304, koper-vernikkeld, koper, koolstofstaal beschikbaar. |
| Bescherming | IP66 |
| Draad | G, NPT; METRISCH |