| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | 220V/380V110V/24V |
| Type | 16A;32A |
| Naam | Standtype explosieveilige ventilator |
|---|---|
| Model | FB |
| Motor | Explosieveilige koperen motor |
| Ex-merk | Exd IIC T4 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Explosieveilige industriële ventilatoren |
|---|---|
| Model | FB |
| Matriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Motor | Explosieveilige koperen motor |
| Ex-merk | Exd IIC T4 Gb |
| Naam | Explosieveilige luchtvaartobstructie LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | LED explosiebestendig licht Anti-corrosief Tri-Proof volledig plastic TL-verlichting |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| IP-classificatie | IP66, WF2 |
| Lamplichtefficiëntie | 100 lm/w |
| Werktemperatuur | -45 - 50℃ |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |