| Naam | Explosieveilige kabelaansluitdoos |
|---|---|
| Ex-merk | EXdIIC T6 Gb; |
| Materiaal | Aluminium gegoten |
| Draad | G-draad |
| Box-interface | 2-weg, 3-weg, 4-weg, 5-weg |
| Naam | IP65 Explosieveilige verdeelkast Bedieningspaneel Corrosiebestendig |
|---|---|
| Materiaal | Die gegoten aluminium |
| Functie | Corrosiebestendig |
| Verpakking Details | kartons of pallets |
| Levertijd | 7 werkdagen |
| Productnaam | explosiebestendige verbindingsbak |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| IP-classificatie | IP65 |
| Draadmaat | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Ex-teken | Iib, Iic |
| Naam | GRP WF1 explosieveilige aansluitdoos IP65 gegoten aluminium behuizing |
|---|---|
| Huisvesting | spuitgieten aluminium |
| Buitenkant | Roestvrij staal |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Explosieveilige kwaliteit | WF1 |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Productnaam | explosiebestendige verbindingsbak |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| IP-classificatie | IP66 |
| Draadmaat | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Ex-teken | Iib, Iic |
| Productnaam | Explosiebestendige Distributiedoos |
|---|---|
| Spanning | 200VAC-400VAC |
| Materiaal | Aluminium |
| Explosieveilige kwaliteit | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130℃ |
| Beschermingsniveau | IP54/65 |
| Productnaam Explosieveilige flexibele leiding Materiaal roestvrij staal Ip-classificatie IP66 Art | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Ex-merk | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Werktemperatuur (℃) | -30 - 40 |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Productnaam | Explosiebestendige flexibele geleiding |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| IP-classificatie | IP65 |
| Ex-teken | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Maat | 1/2'', 3/4'', 1'', 1 1/4'', 1 1/2'', 2'' |