| Naam | Draagbare explosieveilige ventilatieventilator |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IIBT4 Gb |
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Standtype explosieveilige ventilator |
|---|---|
| Model | FB |
| Motor | Explosieveilige koperen motor |
| Ex-merk | Exd IIC T4 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Draagbare ventilator |
|---|---|
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Kleur | Aangepaste Beschikbaar |
| Naam | Explosieveilige ventilatie Axiale ventilator |
|---|---|
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Explosieveilige industriële ventilatoren |
|---|---|
| Model | FB |
| Matriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Motor | Explosieveilige koperen motor |
| Ex-merk | Exd IIC T4 Gb |
| Naam | explosieveilige axiaalventilator |
|---|---|
| Volatie | 110V/220V/380V |
| Pas aan | Kleur/luchtvolume beschikbaar |
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Montage | 4 Soorten |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |