| Naam | explosiebestendige kabelklier |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IICT4 Gb |
| Materiaal | SS304, koper-vernikkeld, koper, koolstofstaal beschikbaar. |
| Bescherming | IP66 |
| Draad | G, NPT; METRISCH |
| Klembereik | 6-12MM |
|---|---|
| Materiaal | Messing, rubber |
| Functie | Glad oppervlak |
| Ex-merk | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kabeldiameterbereik | 6-12MM |
| Klembereik | 6-12MM |
|---|---|
| Materiaal | Messing, rubber |
| Functie | Glad oppervlak |
| Ex-merk | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kabeldiameterbereik | 6-12MM |
| Productnaam | Explosieveilige messing metalen IP68 waterdichte kabelwartel |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Werktemperatuur | -40 ~+100 graden |
| Functie | Glad oppervlak |
| Geschikte kabeldiameter | 10-14 mm |
| Klembereik | 6-12MM |
|---|---|
| Materiaal | Messing, rubber |
| Functie | Glad oppervlak |
| Ex-merk | Ex Db Eb IIC T6 Gb,Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kabeldiameterbereik | 6-12MM |