| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
|---|---|
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 90 dakika/180 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İşlev | acil durum aydınlatması |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Endüstriyel Led Yüksek Tavan Işık |
|---|---|
| Eski işaret | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Giriş Gerilimi(V) | AC220 |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |