| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥180dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Çalışma modu | Döndür/Flaş/Flaş/Sabit |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| İsim | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Havacılık Engelleme LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80°C Db |
| Hacim | 90 dB |
| Gerilim | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil, Beyaz |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Yanıp Sönen Sesli ve Görsel Alarm Uyarı Işığı |
|---|---|
| Tip | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥90dB |
| Güç | 5W |
| Gerilim | 220V/110V/24V/36V/380V |
| İsim | Patlama geçirmez havacılık engelleme ışığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi(V) | 24V,110V,220V, |
| Renk yayan | Kırmızı, Yeşil, Mavi (İsteğe bağlı) |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Flaş Uyarı Işıkları Alarm aydınlatması |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |