| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ήχος | ≥180dB |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Λειτουργία εργασίας | Περιστροφή/Φλας/Στροβοσκοπική/Σταθερή |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως LED με προστασία από έκρηξη αεροπορίας |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| Τόμος | 90dB |
| Δυναμικό | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπουλ, Κίτρινο, Πράσινο, Λευκό |
| Ονομα | Ηχητική και οπτική προειδοποιητική λυχνία συναγερμού πολλαπλών επιπέδων με προστασία από έκρηξη που |
|---|---|
| Τύπος | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ήχος | ≥90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Δυναμικό | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Ονομα | φως εμποδίου αεροπορικής κυκλοφορίας ανθεκτικό σε έκρηξη |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Τάση εισόδου (V) | 24V,110V,220V, |
| Χρώμα που εκπέμπει | Κόκκινο, Πράσινο, Μπλε (Προαιρετικό) |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Προειδοποιητικές λυχνίες LED Strobe με αντιεκρηκτική προστασία Φωτισμός συναγερμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |