| Ονομα | Ηχητική και οπτική προειδοποιητική λυχνία συναγερμού πολλαπλών επιπέδων με προστασία από έκρηξη που |
|---|---|
| Τύπος | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ήχος | ≥90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Δυναμικό | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB,120dB,180dB |
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Ανοιχτό Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό κάλυψης | σκληρυμένο γυαλί |
| Πηγή φωτός | Υπερφωτεινά LED |
| Διαθέσιμα χρώματα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Συχνότητα λάμψης | 150 φορές/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40ºC~50ºC |
| Ονομα | Προειδοποιητικές λυχνίες LED Strobe με αντιεκρηκτική προστασία Φωτισμός συναγερμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |