| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Flaş Uyarı Işıkları Alarm aydınlatması |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Havacılık Engelleme LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥120dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥180dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Çalışma modu | Döndür/Flaş/Flaş/Sabit |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |