| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | چراغهای هشدار دهنده بارق LED ضد انفجار روشنایی هشدار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ LED انسداد هوانوردی ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هواپیما LED ضد انفجار برای مناطق خطرناک |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هواپیما LED ضد انفجار برای مناطق خطرناک |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | هشدار هشدار |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| صدا | ≥120DB |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| صدا | ≥180dB |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| حالت کار | چرخش / فلاش / بارق / ثابت |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |