| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Explosieveilige LED-stroboscoopwaarschuwingslichten Alarmverlichting |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥180dB |
| Stroom | 20W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | Explosieveilige luchtvaartobstructie LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90db |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| IP-classificatie | IP65 |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| geluid | ≥120dB |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| geluid | ≥180dB |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Werkmodus | Draaien/flitsen/flitsen/stabiel |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |