| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Explosion Proof LED Strobe Warning Lights Alarm Lighting |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80℃ Db |
| Sound | ≥180dB |
| Power | 20W |
| IP Rating | IP66 |
| Name | Explosion Proof Aviation Obstruction LED Light |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6Gb; Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Power | 5-10W,20W,40W |
| Name | Explosion Proof LED Aircraft Warning Light For Hazardous Areas |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6Gb; Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Power | 5-10W,20W,40W |
| Name | Explosion Proof LED Aircraft Warning Light For Hazardous Areas |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6Gb; Ex Tb IIIC T80ºC Db |
| IP Rating | IP66 |
| Voltage | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Power | 5-10W,20W,40W |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| IP Rating | IP65 |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| Function | Alarm Warning |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sound | ≥120dB |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sound | ≥180dB |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| WORKING MODE | Rotate/Flash/Strobe/Steady |
| Housing Material | Aliminum Alloy |