| Nazwa | Światło LED przeciwwybuchowe utrudniające lotnictwo |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe światło ostrzegawcze LED dla samolotów w obszarach niebezpiecznych |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe światło ostrzegawcze LED dla samolotów w obszarach niebezpiecznych |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED, antykorozyjne, trójodporne, pełne plastikowe oświetlenie fluorescencyj |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Ocena IP | IP66, WF2 |
| Skuteczność świetlna lampy | 100 mb/w |
| Temperatura pracy | -45 - 50 ℃ |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampa LED |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Typ podstawowy | Mocowanie sufitowe, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Materiał | Rzuć aluminium |
|---|---|
| Typ podstawowy | E27 |
| Moc | 250 W/400 W/1000 W |
| Dostosowana lampa | 250 W, 400 W, 1000 W (sód pod wysokim ciśnieniem) |
| Źródło światła | UKRYĆ |