| Naam | Explosieveilige luchtvaartobstructie LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | LED explosiebestendig licht Anti-corrosief Tri-Proof volledig plastic TL-verlichting |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| IP-classificatie | IP66, WF2 |
| Lamplichtefficiëntie | 100 lm/w |
| Werktemperatuur | -45 - 50℃ |
| Naam | Explosieveilige LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Matriaal | Aluminium gegoten |
|---|---|
| Basistype | E27 |
| Stroom | 250W/400W/1000W |
| Aangepaste lamp | 250 W, 400 W, 1000 W (hogedruknatrium) |
| Lichtbron | VERBORG |