| İsim | Patlamaya Dayanıklı Havacılık Engelleme LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | LED Patlama Korumalı Işık Korozyon Önleyici Üç Korumalı Tam Plastik Floresan Aydınlatma |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80°C. |
| IP Derecelendirmesi | IP66, WF2 |
| Lamba Işık Verimi | 100 lm/ağ |
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Matrial | Alüminyum |
|---|---|
| Baz Tipi | E27 |
| Güç | 250W/400W/1000W |
| Uyarlanmış Lamba | 250W, 400W, 1000W(Yüksek Basınçlı Sodyum) |
| Işık kaynağı | sakladı |