| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| βάρος | 1Kg/2kg/3kg |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Προειδοποιητικές λυχνίες LED Strobe με αντιεκρηκτική προστασία Φωτισμός συναγερμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Φως LED με προστασία από έκρηξη αεροπορίας |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |
| Ονομα | 20-300W LED αντιεκρηκτικό φως |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Πηγή φωτός | LED |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 6000K (ηλιοφάνεια) |