| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Αντιεκρηκτικό Industrial Led High Bay Light |
|---|---|
| Ex mark | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Τάση εισόδου (V) | AC220 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 120 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |