| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kolor | Czerwony, bursztynowy (żółty), zielony, niebieski (dostępny na zamówienie) |
| Audio | Dostępne |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Mocowanie sufitowe, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220 |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 120 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |