| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Naam | 20-300W LED-explosiebestendig licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Lichtbron | LED |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 6000K (daglicht) |
| Naam | Explosiebestendig alarm LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kleur | Rood, Amber (geel), groen, blauw (aangepast beschikbaar) |
| Audio | Aangepast beschikbaar |
| Lichtbron | LED |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Ingangsspanning (V) | AC220 |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
| Oplaadtijd | 2*3W |
| Noodtijd | 120 minuten |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 3 jaar |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |