| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Renk | Kırmızı, Amber (Sarı), Yeşil, Mavi (Özelleştirilmiş Mevcut) |
| Ses | Özelleştirilmiş mevcut |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Giriş Gerilimi(V) | AC220 |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 3 yıl |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |