| İsim | Patlamaya Dayanıklı Endüstriyel Fanlar |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Matrial | Döküm alüminyum alaşımı |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| İsim | Stand Tipi Patlamaya Dayanıklı Fan |
|---|---|
| Modeli | FB |
| Motor | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| Eski işaret | Exd IIC T4 GB |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |