| دامنه گیره | 6-12 میلی متر |
|---|---|
| مواد | برنج، لاستیک |
| ویژگی | سطح صاف |
| علامت قبلی | Ex Db Eb IIC T6 Gb، Ex Tb IIIC T80°C Db |
| دامنه قطر کابل | 6-12 میلی متر |
| نام محصول | گلند کابل ضد آب فلزی برنجی ضد انفجار IP68 |
|---|---|
| درجه حفاظت | IP68 |
| دمای کاری | -40 ~+100 درجه |
| ویژگی | سطح صاف |
| قطر کابل مناسب | 10-14 میلی متر |
| دامنه گیره | 6-12 میلی متر |
|---|---|
| مواد | برنج، لاستیک |
| ویژگی | سطح صاف |
| علامت قبلی | Ex Db Eb IIC T6 Gb، Ex Tb IIIC T80°C Db |
| دامنه قطر کابل | 6-12 میلی متر |
| دامنه گیره | 6-12 میلی متر |
|---|---|
| مواد | برنج، لاستیک |
| ویژگی | سطح صاف |
| علامت قبلی | Ex Db Eb IIC T6 Gb، Ex Tb IIIC T80°C Db |
| دامنه قطر کابل | 6-12 میلی متر |
| نام محصول | لوله انعطاف پذیر ضد انفجار |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| مارک سابق | Ex D Iic T6/T5 گیگابایت |
| اندازه | 1/2 اینچ، 3/4 اینچ، 1 اینچ، 1 1/4 اینچ، 1 1/2 اینچ، 2 اینچ |
| نام محصول | لوله انعطاف پذیر ضد انفجار |
|---|---|
| مواد | لاستیک / فولاد ضد زنگ |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| علامت قبلی | Ex D Iic T6/T5 گیگابایت |
| اندازه | 1/2 اینچ، 3/4 اینچ، 1 اینچ، 1 1/4 اینچ، 1 1/2 اینچ، 2 اینچ |
| نام محصول لوله انعطاف پذیر ضد انفجار مواد فولاد ضد زنگ رتبه IP IP66 نوع مورد | لوله انعطاف پذیر ضد انفجار |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| علامت قبلی | Ex D Iic T6/T5 گیگابایت |
| دمای کاری (℃) | -30 - 40 |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| نام | غده کابل ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Exd IICT4 گیگابایت |
| مواد | SS304، روکش مس نیکل، مس، فولاد کربن موجود است. |
| حفاظت | IP66 |
| موضوع | G,NPT;METRIC |