طراحی شده برای کاربردهای صنعتی سنگین که نیاز به مقاومت در برابر انفجار و عملکرد روشنایی برتر دارند.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| علامت EX | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80 °C |
| محفظه | آلیاژ آلومینیوم بدون مس، سطح پوشیده با پودر، زرد |
| پوشش شفاف | شیشه سخت شده، در اثر ضربه 4J |
| فانکشن فاکتور | فولاد ضد زنگ |
| راننده LED | ورودی ولتاژ وسیع، خروجی CC-CV (جریان ثابت - ولتاژ ثابت) |
| مشخصات لامپ | LED |
| قدرت لامپ (W) | 50W، 70W، 100W، 150W |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | >80 |
| دمای رنگ (CCT) | 5700K (در رنگ سفید سرد در دسترس است) |
| ولتاژ نامی | 100-277VAC، 50/60Hz؛ 220-240VAC 50/60Hz |
| درجه حفاظت | IP66 |
| نصب | نوع سقف، نوع دیوار، نوع براکت |
| ورودی های کابل | G3/4" |
| قطر بیرونی کابل موجود | Φ10mm-Φ14mm |