Patlama direnci ve üstün aydınlatma performansı gerektiren ağır endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| EX İşareti | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C |
| Kapalı | Bakırsız alüminyum alaşımı, tozu kaplı yüzey, sarı |
| Şeffaf Kapak | Sertleştirilmiş cam, 4J çarpma durağı |
| Açık Bağlayıcı | Paslanmaz çelik |
| LED Sürücü | Geniş gerilim giriş, CC-CV (daimi akım - daimi gerilim) çıkışı |
| Lamba Spesifikasyonu | LED |
| Lamba Gücü (W) | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | > 80 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 5700K (genellikle soğuk beyaz) |
| Adlık Voltaj | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Montaj | Tavan türü, duvar türü, koruma türü |
| Kablo Girişleri | G3/4" |
| Kullanılabilir Kablo Dış Diametresi | Φ10mm-Φ14mm |