Ontworpen voor zware industriële toepassingen die explosieweerstand en superieure lichtprestaties vereisen.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| EX-markering | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Behuizing | Koper-vrije aluminiumlegering, gepoedercoat oppervlak, geel |
| Transparante Afdekking | Gehard glas, bestand tegen 4J impact |
| Blootgestelde Bevestiging | Roestvrij staal |
| LED-driver | Brede spanningsingang, CC-CV (constante stroom - constante spanning) uitgang |
| Lamp Specificatie | LED |
| Lampvermogen (W) | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 5700K (koel wit algemeen verkrijgbaar) |
| Nominale Spanning | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Montage | Plafondtype, wandtype, beugeltype |
| Kabeldoorvoeren | G3/4" |
| Beschikbare Buitendiameter Kabel | Φ10mm-Φ14mm |