Σχεδιασμένο για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν αντοχή σε εκρήξεις και ανώτερη απόδοση φωτισμού.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σήμανση EX | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C |
| Περίβλημα | Κράμα αλουμινίου χωρίς χαλκό, επιφάνεια με ηλεκτροστατική βαφή, κίτρινο |
| Διαφανές Κάλυμμα | Σκληρυμένο γυαλί, αντέχει σε κρούση 4J |
| Εκτεθειμένο Σύνδεσμο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Οδηγός LED | Είσοδος ευρείας τάσης, έξοδος CC-CV (σταθερό ρεύμα - σταθερή τάση) |
| Προδιαγραφή Λάμπας | LED |
| Ισχύς Λάμπας (W) | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος (Ra) | >80 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (CCT) | 5700K (ψυχρό λευκό διαθέσιμο γενικά) |
| Ονομαστική Τάση | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Βαθμός Προστασίας | IP66 |
| Στήριξη | Τύπος οροφής, τύπος τοίχου, τύπος βάσης |
| Εισόδους Καλωδίων | G3/4" |
| Διαθέσιμη Εξωτερική Διάμετρος Καλωδίου | Φ10mm-Φ14mm |