| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza, dźwiękowa lampka sygnalizacyjna |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Ocena IP | IP66 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
|---|---|
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 90 minut/180 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Funkcjonować | Oświetlenie awaryjne |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Jasny kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Częstotliwość błysków | 150 razy/min |
| Temperatura pracy | -40°C~50°C |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |