| Naam | Meerlaags explosiebestendig alarmwaarschuwingslampje Geluidssignaallicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥120dB |
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2*3W |
| Noodtijd | 90 minuten/180 minuten |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Functie | noodverlichting |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90db |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Lichte kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Ex-merk | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Flitsfrequentie | 150 keer/min |
| Werktemperatuur | -40ºC~50ºC |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Garantie | 1 jaar |