| Ονομα | Προειδοποιητικό φως συναγερμού με προστασία από έκρηξη πολλαπλών επιπέδων Ηχητικό σήμα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Ανοιχτό Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Συχνότητα λάμψης | 150 φορές/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40ºC~50ºC |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |