| Όνομα Προϊόντος | Φωτισμός LED ηχητικού και οπτικού συναγερμού ανθεκτικός στις εκρήξεις |
| Ονομαστική Ισχύς | 20W |
| Ονομαστική Τάση | AC/DC 110V 220V 36V 24V 12V |
| Πιστοποίηση Σήματος Ex | Ex db IIC T4 Gb; Ex tb IIIC T130ºC Db |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Εγκατάσταση Βάσης |
| Επίπεδο Ήχου Συναγερμού | ≥120dB |
| Βαθμός IP | IP65, IP66 |
| Επιλογές Χρώματος Φωτός | Κόκκινο / Κεχριμπαρένιο / Πράσινο (προσαρμόσιμο) |
| Βάρος | 2.7kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +60°C |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου + Θόλος PC |
| Διάσταση | 205*185mm |
| Σπείρωμα Εισόδου | G1/2" |
| Λειτουργία Εργασίας | Περιστροφή/Φλας/Στροβοσκοπικό/Σταθερό |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Βαθμός Αντιδιαβρωτικής Προστασίας | WF1/WF2 |